فناوری بلاک چین تقریبا شبیه جادو است.

این فناوری به شبکه ای از غریبه ها با اهداف و پس زمینه مخصوص به خودشان در سراسر جهان برای معامله و انتقال ارزش بدون نیاز به واسطه وابسته است. با وجود اجزای متفاوتش همچنان به گونه ای خودش را کنترل می کند که خالی از هرگونه خطایی باشد. چه چیزی از چنین سیستم ظریفی را میتوان دوست نداشت؟ و علاوه بر این این سیستم چگونه کار می کند؟ونه کار می کند؟ پاسخ از دو کلمه می جوشد: استخراج رمزارز ها. در این جا تمام چیز های مهمی که در مورد استخراج رمزارزها لازم است بدانید توضیح داده میشود.

استخراج رمزارز ها پایه تمام چیزهایی که در بلاک چین رخ می دهد را ایجاد میکند

استخراج رمزارز ها به همان دلیلی که وجود پل بین دو جزیره پر جمعیت اهمیت دارد ، مهم است: یک تکه از زیرساخت متصل کننده که همه چیز را نگه می دارد و زندگی را آسان می کند. ریاضی عجیب و پیچیده ای که در استخراج ارز های رمزنگاری شده به کار می رود در واقع کمک لازم برای تمام چیز هایی که بر روی آن هستند را فراهم می کند ، از معامله های شخصی تا اپلیکیشن های غیر متمرکز. بدون استخراج رمزارزها نه بیت کوینی وجود دارد ، نه اتریوم و نه فناوری بلاک چین. استخراج پایه های اثبات کار مکانیسم اجماع را شکل می دهد که اجازه می دهد شبکه بلاک چین در مدل بی اعتمادی کار کند. قلب تپنده رمزارز ها ریاضیات خام است و در مورد جواب درست یک مسئله ریاضی چیزی برای اعتماد کردن وجود ندارد ، این فقط جواب درست مسئله است. افرادی که عملیات استخراج رمزارز ها را مدیریت می کنند قدرت پردازششان را برای پردازش و تایید این ریاضیات قرض می دهند و سپس برای این کار پاداش میگیرند.

miningFarm.JPG

استخراج رمزارزها دنیای فناوری مالی و انتقال ارزش را تغییر داد

استخراج رمزارز ها یک روش جدید مالی برای انتقال پول در جهان بدون نیاز به واسطه را ایجاد می کند. این افراد واسطه بد نام به طور قابل پیش بینی به خاطر بیرون انداخته شدن از این چرخه بد خلق شده اند ، به همین خاطر ما طیفی از رفتار ها را که در جواب به این موضوع پدیدار می شوند می بینیم. آمریکا ، کانادا و بسیاری از کشور های اروپایی نگرش مثبتی به این قضیه دارند و توسعه این تکنولوژی اضطراری را تشویق می کنند. اما رفتار های دیگری در حال انجام هستند. چین ICO را به طرز مشهوری ممنوع کرده است. و حدس و گمان هایی وجود دارد که این کشور ممکن است استخراج رمزارز ها را هم ممنوع کند. بعضی دیگر حتی نگه داری ارز های رمزنگاری شده را جرم می دانند. بولیوی ، کلمبیا و ویتنام همچنین بر ضد رمزارز ها به سختی ایستاده اند. این فناوری در نهایت کار یک نفر (یا یک تیم کوچک) است که به طور ناشناس عمل می کند تا بیت کوین را به دنیا معرفی کند و از بالاترین مقامات حکومتی تا افراد باهوش از نظر اقتصادی را یکسان در نظر میگیرد. این نرم افزار در دسترس ، حکومت ها را به لرزه انداخته است و کلید خاموش شدن ندارد. شما میتوانید استخراج رمزارز ها را یک تکنولوژی فرا حکومتی بدانید.

تخصص استخراج رمزارز ها به آسانی قابل گسترش به زمینه های دیگر است

به دلایل زیادی کمپانی های استخراج رمزارز ها قصد دارند این را به فراتر از خود استخراج بسط دهند و سودمندی مرکز داده های خود را به حداکثر برسانند. این کارخانه های محاسبات عددی به طور برجسته ای فراتر از استخراج ارز های رمز نگاری شده مفید هستند. در دوران تکثیر فناوری اینترنت ، اپ های موبایل و فناوری هوش مصنوعی بالغ دنیا قدرت پردازش بالاتری میخواهد نه کمتر. این تقاضا برای افزایش قدرت پردازش زمانی پدید می آید که تجارت استخراج رمزارز ها لشکری از کامپیوتر های قدرتمند را تحت فرمانش داشته باشد. این در کارکرد تجارتشان مرکزیت دارد. این کمپانی ها میتوانند به آسانی سرویس پردازش با عملکرد بالا برای پردازش های علمی ، کشف دارو در صنعت داروسازی و پردازش داده برای آینده فرضی جایی که در آن ماشین های بدون راننده معمولی هستند پیشنهاد دهند. در آن جا فقط مشکلات جدیدی برای جل شدن هستند و ماشین های محاسبات عددی قدرتمندی که استخراج رمزارز ها را اجرا می کنند که نقش ارزشمندی را تا انتها بازی کنند. به زبان ساده استخراج رمزارز ها در فناوری بلاک چین نقش چرخ دنده های چرخان را ایفا میکند. یک فعالیت حیاتی برای پیش برد بیت کوین ، اتریوم و دیگر ارز های رمزنگاری شده است. با برقراری این دسته بندی از فناوری استخراج رمزارز ها واکنش های زیادی از کشور های مختلف را برانگیخته است ، خوب و بد به طور یکسان. توانایی و فناوری لازم برای بهتر بودن در استخراج رمزارزها به آسانی قابل گسترش به زمینه های دیگر نیز هست. به همین دلیل استخراج رمزارزها اهمیت دارد.